Słodkie stoły

Słodkie stoły coraz częściej pojawiają się na przyjęciach. Nie ma się co dziwić. Są pełne pyszności, piękne, a dopracowane potrafią stworzyć indywidualny klimat każdej imprezy.

Aranżujemy słodkie stoły z wielką przyjemnością. Ich siła tkwi w szcegółach - zawieszkach na paterach i naczyniach, winietkach, girlandach oraz innych papierowych dekoracjach. Każdą ozdobę wykonujemy lub projektujemy własnoręcznie. Przygotowujemy tła, dobieramy odpowiednie naczynia - wszystko ma do siebie pasować i tworzyć spójną całość.

I bez obaw, nie jesteśy człowiekiem orkiestrą - nie przygotowujemy słodkości, które są bezsprzecznie najważniejszym elementem stołu. W tej kwestii współpracujemy z fantastycznymi cukierniami, które potrafią stworzyć pyszne słodkości w wybranym kształcie, kolorze czy tematyce.

Słodkie stoły kochają zarówno najmłodsi jak i starsi goście. Są wspaniałym rozwiązaniem nie tylko podczas dziecięcych imprez, ale także na weselach, przyjęciach urodzinowych czy chrzcinach. Możemy Was zapewnić, że będą najbardziej popularnym miejscem podczas organizowanej przez Was imprezy.

 

  

   

  

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!