Zaproszenia i papeteria

Organizując przyjęcie trzeba pamiętać o wielu jego aspektach. Jednym z ważniejszych są zaproszenia. Bo niby jak się bez nich obejść? Bez gości nie ma przyjęcia, a jak inaczej ich poinformujemy jeśli nie poprzez wysłanie zaproszeń?

Oczywiście zaproszenia szczególną rolę odgrywają podczas ślubów, jadnak coraz częściej w formie papierowej zapraszamy również na urodziny, chrzciny czy rocznice. Elegancko też wygląda kiedy papeteria użyta na przyjęciu nawiązuje do wcześniej wysłanych zaproszeń. Winietki na stół, menu czy zawieszki na butelki pomogą stworzyć spójny klimat przyjęcia, który z pewnością docenią goscie.

Wystarczy, że powiesz nam jakie są Twoje oczekiwania - czy papeteria ma być nowoczesna, romantyczna czy może tradycyjna, jaki ma mieć format, kolory. Ty wybierasz, my doradzamy najlepsze rozwiązania. Profesjonalnie projektujemy kilka wariantów, aby dać Ci wybór.

To Ty zdecydujesz, który będzie najlepszy, a my dopracujemy go do perfekcji. O wybór papieru, wydruk czy dodatkowe elementy papeteri nie masz się co martwić - bierzemy to na siebie. Ty dostajesz gotowy zestaw, który ma zachwycić zarówno Ciebie jak i Twoich gości.

 

   

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!