Animacje

Organizując przyjęcie często zapominamy, że wraz z naszymi gośćmi przybędą również ich dzieci. Aby takie spotkanie dla Was i dla nich było przyjemnością warto zapewnić im ciekawe atrakcje. 

Nasi animatorzy przyjadą w wybrane przez Ciebie miejsce i sprawią, że najmłodsi nawet przez chwilę nie będą się nudziś. Zaproponują indywidualnie skomponowany do wieku dzieci, czasu, miejsca i okazji program gier, zabaw i konkursów. Ty o nic nie musisz się martwić - wszystkie potrzebne rekwizyty zapewniamy my. Ciekawym rozwiązaniem będą również organizowane przez nas warsztaty twórcze, podczas których dzieci będą mogły wykazać się swoją wyobraźnią i zdolnościami, a przy okazji nauczyć wielu ciekawych umiejętności.

Jeśli uważasz, że obecność animatorów nie jest konieczna proponujemy Ci zorganizowanie specjalnego stołu dla dzieci przy którym będą mogły wspólnie się bawić. Znajdą się na nim m.in. kredki, specjalne książeczki z grami i zabawami dostosowanymi do wieku najmłodszych gości, ciastolina czy manualne zabawki.

Jeśli chcesz dodatkowo osłodzić im czas spędzony na Twoim przyjęciu powierz nam zorganizowanie dla nich specjalnego, kolorowego słodkiego stołu pełnego pyszności. Na pewno będą zachwycone!

  

  

 

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!