Urodziny

Przyjęcia urodzinowe najmłodszych stają się coraz bardziej popularne. Dzieci chętnie zapraszają na nie całe klasy. Jak sprawić by organizacja tego wyjątkowego dnia w roku przebiegła sprawnie? Najlepiej poprosić o pomoc nas :-)

Do tego zadania podejdziemy kompleksowo, zadbamy o każdy szczegół. Wymyślimy motyw przewodni całego przyjęcia, który będzie zgodny z zainteresowaniami i upodobaniami solenizanta. Przygotujemy zaproszenia dla Gości. Wykonamy ręcznie piękne ozdoby, które udekorują salę zabaw, mieszkanie czy ogród.

Zorganizujemy poczęstunek dla Gości oraz zaaranżujemy piękny i kolorowy słodki stół, który - gwarantujemy - stanie się najpopularniejszym miejscem na przyjęciu.

Nasz animator natomiast zorganizuje czas dzieciom tak, aby prócz obiadania się słodyczami mogły się jeszcze dodatkowo pośmiać, pobawić i nauczyć ciekawych umiejętności na mini warsztatach. Na koniec zorganizujemy mini disco pełne szaleństw i tańców, z kolorowymi lampami, bańkami mydlanymi i fantastyczną muzyką.

Jeśli chciałbyś powieżyć nam organizację przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, odpowiadającą dokładnie Twoim oczekiwaniom.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!